Форум города сумы
Перейти на главную!

 



 
          





Реклама на сайте
Магазин фирменной обуви





  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Работа » Работа! » Заробляти вдома
Заробляти вдома
LolliiPOPДата: Среда, 10.04.2024, 18:33 | Сообщение # 1
только зарегился
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
В сучасному світі важко заробляти гроші сидячи вдома? Мені цікаво розібратися в крипті. Правда там так багато незрозумілих термінів. От що таке аірдропи?
 
CharlittoДата: Пятница, 12.04.2024, 07:51 | Сообщение # 2
только зарегился
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата LolliiPOP ()
В сучасному світі важко заробляти гроші сидячи вдома? Мені цікаво розібратися в крипті. Правда там так багато незрозумілих термінів. От що таке аірдропи?

Ви праві, світ криптовалют дійсно сповнений багатьох нових і незрозумілих для початківців термінів. Одним з таких цікавих понять є аірдропи. Спробую пояснити, що аірдроп - це безкоштовна роздача певної кількості нових криптомонет або токенів користувачам. Свого роду маркетинговий крок з метою заохочення людей приєднатися до нового блокчейн-проекту.

Механізм простий - вам потрібно виконати певні дії, наприклад, підписатися на їхні соцмережі, залишити відгук чи поширити інформацію. А в обмін на це ви отримуєте на свій гаманець невелику кількість нових монет. Суми зазвичай символічні, але при вдалому розвитку проекту і зростанні вартості монет, аірдроп може перетворитися на непоганий пасивний дохід.

Однак тут є певні ризики. По-перше, бувають недобросовісні команди, які влаштовують аірдропи виключно для чорного піару. По-друге, більшість нових токенів так і не стають популярними, відповідно ціна їх падає до нуля.

Тому, якщо вирішите спробувати взяти участь в роздачах, ретельно вивчайте інформацію про проект - концепцію, команду, дорожню карту. Не варто покладатися лише на безкоштовні монети.

Більше корисних матеріалів про аірдропи та як на них заробляти можна знайти тут: https://www.web3.org.ua/category/airdrops/ загалом, для досвідченої людини це може стати чималим джерелом пасивного доходу. Але для новачків краще почати з основ блокчейну і вивчення базових принципів.
 
viktoryamov1Дата: Среда, 17.04.2024, 22:42 | Сообщение # 3
только зарегился
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Особисто сам у минулому неодноразово ставив собі це питання, поки доля мене не звела з фахівцем https://a.kiev.ua , який допоміг віддалено мені заробляти пристойні гроші на вакансії крауд маркетолога. Тепер, не виходячи з дому, я без проблем можу забезпечувати свою сім'ю і при цьому приділяти їм вільний від роботи час, якого в мене більш ніж достатньо.

Сообщение отредактировал viktoryamov1 - Среда, 17.04.2024, 22:42
 
Форум » Работа » Работа! » Заробляти вдома
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:





 
Хостинг от uCoz

 


 
Design by nicva