Форум города сумы
Перейти на главную!

 



 
          





Реклама на сайте
Магазин фирменной обуви





  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: PloozyFrame  
Форум » Продажа,покупка,обмен » Одежда, обувь » Де можна подивитись брюки?
Де можна подивитись брюки?
lizaliminaДата: Воскресенье, 05.02.2023, 00:14 | Сообщение # 1
только зарегился
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Підкажіть де можна подивитися варіанти брюк для офісу? Справа в тому, що я скоро на роботу виходжу з декрету, а у нас там суворий дрескод. Ті штани, які носила до вагітності вже на жаль, мені малі, потрібно оновлювати гардероб. Але часу ходити по магазинах немає, потрібно конкретні адреси магазинів де хороший вибір товару, що цікавить мене. Що підкажете?
 
mbelousova072817Дата: Воскресенье, 05.02.2023, 00:18 | Сообщение # 2
только зарегился
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Ой, ви хочете все й одразу! І адреси вам конкретні подавай, і асортимент там має бути підходящий, і часу хочете витратити мінімум. Так не вийде! Вам потрібно залишити з кимось дитину та піти на справжній шопінг. А то так похапцем одяг не купують.
 
violenashilkovaДата: Воскресенье, 05.02.2023, 00:22 | Сообщение # 3
только зарегился
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Мене в таких питаннях сестричка рятує. У нас з нею однаковий розмір та смаки схожі. Тому коли я не маю часу ходити по магазинах, але потрібно оновити гардероб, прошу її допомогти мені в цій справі.
 
zinashilova5Дата: Воскресенье, 05.02.2023, 00:26 | Сообщение # 4
только зарегился
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Авторе, я знаю, чим вам допомогти! У двох маленьких дітей, тому розумію що повноцінний шопінг для матусь - це справжня розкіш. Тому найчастіше купую собі речі не у звичайних магазинах, а в онлайн-форматі. Повірте це набагато простіше та менш затратно за часом. Головне знати свої параметри та розмір. Ось подивіться варіанти брюк у цьому каталозі https://numero05store.com/shop/
 
isiv23789Дата: Суббота, 18.11.2023, 16:56 | Сообщение # 5
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 27
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Думаю, что от итальянского бренда https://md-fashion.ua/ru/store/replay вы точно брюки сможете носить как на работу, так и на отдыхе. В каталоге есть уникальные, стильные и комфортные вещи. Причем не только брюки, но и джинсы, футболки, куртки, разнообразные аксессуары и удобная обувь.
 
Форум » Продажа,покупка,обмен » Одежда, обувь » Де можна подивитись брюки?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:





 
Хостинг от uCoz

 


 
Design by nicva