Форум города сумы
Перейти на главную!

 



 
          





Реклама на сайте
Магазин фирменной обуви





  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: PloozyFrame  
Форум » Интернет-зона » Интернет-магазины » Дизайн навколо будинку
Дизайн навколо будинку
MedvedДата: Понедельник, 15.04.2024, 18:09 | Сообщение # 1
только зарегился
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Зараз займаюся облаштуванням території навколо свого будинку. Площа чимала, в більшості вона засіяна газонною травою, є кілька квітників із трояндами, також висаджено дуже багато вічнозелених рослин. Тепер мені потрібно оформити освітлення на цій території. Великий вибір світильників вуличних знайшов тут https://nowodvorski.ua/vulichni-svitilniki/ . Вони дуже різні за формою, висотою. Які порадите придбати та чи бачили можливо такі світильники в реалі? Дуже хотілося б дізнатися які вони ще до того, як замовити, адже магазин київський, і хоча повернення є, але не хочеться заморочуватися.
 
ЛинаДата: Понедельник, 15.04.2024, 18:27 | Сообщение # 2
только зарегился
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Вуличні світильники саме від цього виробника я не бачила, але сусід зробив у себе в дворі дуже класне освітлення, можу розповісти. Між туями він поставив високі ліхтарі, у клумбах та на альпійській гірці низькі. Вони дуже гарно освітлюють квіти, коли ті цвітуть.
 
MedvedДата: Понедельник, 15.04.2024, 18:33 | Сообщение # 3
только зарегился
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я теж думав що варто купувати високі і низькі світильники, але ж поки що всі насадження низькі, тому виглядати все буде якось не дуже гарно. Чи можливо куплю поки що низькі, а коли туї підростуть, то ще докуплю і високі.
 
Форум » Интернет-зона » Интернет-магазины » Дизайн навколо будинку
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:





 
Хостинг от uCoz

 


 
Design by nicva