Форум города сумы
Перейти на главную!

 



 
          





Реклама на сайте
Магазин фирменной обуви





  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Продажа,покупка,обмен » Животные, растения » Кролики и уход за ними
Кролики и уход за ними
igorkopristavniyДата: Понедельник, 22.11.2021, 19:46 | Сообщение # 1
только зарегился
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Друзья,всем привет... Завел кроликов, дайте совет, как правильно проводить дезинфекцию их клеток... Я,правда читал хорошую и полезную информацию на сайте https://zvk.org.ua/ru....ovodyty , посоветуйте и Ви что-нибудь, дайте какой-то совет! Очень благодарен буду Вам!!!
 
pandusyaДата: Четверг, 19.01.2023, 15:32 | Сообщение # 2
только зарегился
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Кролики вразливі для будь-яких захворювань, чи то інфекції та віруси, чи грибки чи інші напасті. Регулярна дезінфекція кролячих клітин – життєво необхідна процедура, яка допоможе зберегти поголів'я цілістю та здоров'ям.
 
IrochkaДата: Пятница, 05.05.2023, 11:29 | Сообщение # 3
только зарегился
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Кролики - це популярні домашні тварини, яких можна утримувати як на вулиці, так і в приміщенні. Ось кілька порад щодо догляду за кроликами:

1. Годування: кролики повинні отримувати поживну і збалансовану дієту, яка повинна включати сіно, овочі, фрукти, зелень і пелети для кроликів. Не забувайте міняти питну воду щодня і тримати її в чистоті.

2. Прибирання клітки: клітку слід очищати щонайменше один раз на тиждень, видаляючи стару солому та інші забруднення, а також замінюючи воду і корм.

3. Гігієна: кроликам потрібно часто чистити вуха й очі за допомогою м'якої серветки або ватного тампона. Також потрібно регулярно стригти кігті.

4. Догляд за шерстю: кролики можуть відчувати проблеми із затвердінням шерсті й утворенням кульок шерсті в шлунку, тому необхідно регулярно розчісувати їхню шерсть м'яким гребінцем.

5. Здоров'я: стежте за здоров'ям свого кролика, помічаючи ознаки хвороби, такі як втрата апетиту, прискорене дихання, проблеми з кишечником, кров'янисті виділення з носа або очей.

6. Спілкування: кролики потребують спілкування та ігор, тому не забувайте грати з ними і давати їм достатньо місця для руху.

Догляд за кроликами може бути досить простим і приємним, якщо ви будете дотримуватися цих порад і піклуватися про своїх пухнастих друзів.
 
terentiev1987lifeДата: Среда, 20.12.2023, 18:49 | Сообщение # 4
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Если вы ищете надежного поставщика лабораторного оборудования для вашей ветеринарной клиники, то я с уверенностью рекомендую обратиться к Укрвет. Я уже неоднократно покупал здесь https://ukrvet.com.ua/ua/g399157-laboratoriya различное оборудование и всегда оставался доволен. Огромный выбор товаров, гарантии на продукцию, а также доступные цены – все это делает покупки очень выгодными. Кроме того, компания регулярно предлагает скидки на определенные товары, что также приятно радует.
 
moonmage2018Дата: Понедельник, 12.02.2024, 20:22 | Сообщение # 5
только зарегился
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
На рынке саженец купить не пробовали?
 
Форум » Продажа,покупка,обмен » Животные, растения » Кролики и уход за ними
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:





 
Хостинг от uCoz

 


 
Design by nicva