Форум города сумы
Перейти на главную!

 



 
          





Реклама на сайте
Магазин фирменной обуви





  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: PloozyFrame  
Форум » Развлечения » Компьютерные клубы » Ремонт компʼютерної техніки (ремонт компʼютерів та IT - технології)
Ремонт компʼютерної техніки
radchenkotatiana77Дата: Суббота, 17.02.2024, 20:14 | Сообщение # 1
только зарегился
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт, в мене така ситуація, недавно залила водою свій ноутбук і він тепер не включається, у мене там купа робот які мені дуже потрібні, може є якісь варіанти відновити все це? Або хоча б перенести якось інформацію на інший компʼютер ? Хто може дати хоча б якоїсь поради, буду дуже вдячна?
 
ahubarenkofffДата: Суббота, 17.02.2024, 20:31 | Сообщение # 2
только зарегился
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата radchenkotatiana77 ()
Привіт, в мене така ситуація, недавно залила водою свій ноутбук і він тепер не включається, у мене там купа робот які мені дуже потрібні, може є якісь варіанти відновити все це? Або хоча б перенести якось інформацію на інший компʼютер ? Хто може дати хоча б якоїсь поради, буду дуже вдячна?


Доброго дня, якщо залили компʼютер водою, скоріше за все погоріли плати та потрібно розбирати все перемивати паяти та якщо все добре, то може допомогти. Але краще за все довіритись спеціалістам https://sysadmin.com.ua вони знають що робити. До речі вони працюють по всій Україні, а якщо треба, то можуть приїхати до вас додому або офіс. Вони допоможуть і комп'ютер зробити та всю необхідну інформацію зберегти. Там працюють справжні IT - спеціалісти!


Сообщение отредактировал ahubarenkofff - Суббота, 17.02.2024, 20:33
 
Форум » Развлечения » Компьютерные клубы » Ремонт компʼютерної техніки (ремонт компʼютерів та IT - технології)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:





 
Хостинг от uCoz

 


 
Design by nicva