Форум города сумы
Перейти на главную!

 



 
          





Реклама на сайте
Магазин фирменной обуви





  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: PloozyFrame  
Форум » Интернет-зона » Полезные ссылки » Яка користь від CBD?
Яка користь від CBD?
misterbicipsДата: Понедельник, 02.08.2021, 22:15 | Сообщение # 1
Не Впервой
Группа: Пользователи
Сообщений: 49
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Яка насправді користь від каннабідіола? І не викликає він залежності? Щось я переживаю з цього приводу.
 
LevchenkoДата: Вторник, 03.08.2021, 01:07 | Сообщение # 2
Не Впервой
Группа: Пользователи
Сообщений: 44
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата misterbicips ()
Яка насправді користь від каннабідіола? І не викликає він залежності? Щось я переживаю з цього приводу.


Канабідіол не може викликати залежність, хоч і отримують його з медичної конопель. Ось тільки він не містить ТГК, так що з цього приводу можете не переживати. Що стосується його користі, то особисто я його приймаю для того, що позбутися від головного болю і накопичився стресу на роботі. купую CBD в Запоріжжi https://beincbd.com/shop/
 
zentragonДата: Среда, 31.01.2024, 05:17 | Сообщение # 3
только зарегился
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Та дякую за інформацію!

Добавлено (31.01.2024, 10:50)
---------------------------------------------
Привіт! Я хочу поділитися враженнями від відвідання сторінки UnicBD для тварин. Зацікавленість у https://unicbd.com.ua/product-category/dlya-tvaryn/ для тварин виросла, і ось чому: асортимент продукції вражає своєю різноманітністю та якістю. Зокрема, CBD Dog Chews, CBD олії для котиків і собак різних концентрацій, а також продукція для коней та інших тварин. Це відкриває нові можливості для покращення здоров'я та самопочуття улюбленців. Я вражений тим, як CBD може полегшити біль, зменшити стрес та навіть допомогти управляти епілептичними нападами. Кожен власник тварини прагне турбуватися про свого улюбленця якнайкраще, і CBD виявляється важливим помічником у цьому. Гарного дня!

Сообщение отредактировал zentragon - Среда, 31.01.2024, 06:32
 
ofilimonov085Дата: Понедельник, 12.02.2024, 20:16 | Сообщение # 4
только зарегился
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Не знав
 
Форум » Интернет-зона » Полезные ссылки » Яка користь від CBD?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:





 
Хостинг от uCoz

 


 
Design by nicva